Sarıgöl WAGO Otomasyon Malzemeleri Satan Firma

Sarıgöl WAGO Otomasyon Malzemeleri Satan Firma | +90 549 745 45 94

Sarıgöl WAGO otomasyon malzemeleri satan firma olan Han Endüstri, WAGO marka otomasyon ürünleri satarken, aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak, onlara daha etkin çözümler sunabilmektedir. Firmamız, yüksek kalite standartlarına uygun otomasyon ürünlerini uzman teknik personeller,  güler yüzlü sevkiyat ekibi ile hizmete sunmaktadır.

Han Endüstri olarak WAGO marka özellikle röle ve optokuplör modülleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahibiz ve 788-304, 859-304, 788-312, ve 857-304 gibi farklı modeller sunmaktayız. Bu modüller, elektronik sistemlerin güç dağıtımını ve kontrolünü sağlamak için kullanılır. Firmamız ayrıca WAGO marka blendaj bağlantı sistemi, matris bağlantı panoları için ray klemensler ve ortak potansiyelli klemensler, kompakt ray klemensler, matris bağlantı panoları, X-COM S-SYSTEM tak-çıkar ray klemensler, şasiye monteli sıra klemensler, klasik ray klemensler, POWER CAGE CLAMP’li yüksek akımlı ray klemensler, ve TOPJOB S ray klemensler gibi ürünler de satmaktadır. Bu ürünler, elektrik tesisatı ve dağıtım sistemlerinde kullanılır.

Sarıgöl WAGO Otomasyon Malzemesi Fiyatları

WAGO Otomasyon Malzemeleri Satan Firma olan Han Endüstri olarak tüm WAGO marka otomasyon malzemelerimizi toptan tedarik ettiğimizden sizler için en uygun fiyatlara satmaktayız.

Sarıgöl WAGO Otomasyon Malzemeleri Ürünlerimizden Bazıları

Hemen Arayın