Gösterilen sonuç sayısı: 9


Endüstriyel Haberleşme

Endüstriyel haberleşmenin amacı, sahadan kontrol düzeyine kadar verilerin güvenilir iletimidir. Otomasyon sisteminizdeki haberleşme cihazları, iletişim kurmak için ihtiyaç duyulan endüstriyel haberleşme protokolleri ile bağlantı sağlamanıza yardımcı olurlar. Bu protokollerle ağa entegre edilen sistemlerin sürekliliği ve güvenliği artmaktadır.

Endüstriyel Ethernet Switch

Ethernet Switch modelleri günümüzde birçok farklı uygulamada tercih ediliyor. Switch türleri otomasyon ve haberleşme alanında kullanım kolaylığı sağlayan ve üzerinde yer alan birçok anahtar ile güvenli olarak ağ paylaşımına olanak sağlayan ağ cihazlarıdır. Ethernet switch üzerinde birçok porta sahip olan bir network anahtarlama aygıtıdır. Bu portlara bağlı olan aygıtların ağ paylaşımını ve güvenlik erişimlerini yönetmeye yarar. Portlardaki veri erişimini belirlemek mümkündür. Endüstriyel Ethernet Switch aygıtları mobese, otomasyon ve askeri projelerde kullanılır. Endüstriyel Ethernet Switch desteği ile güvenli bir şekilde ağ paylaşımı yapılabilir.

Endüstriyel İzoleli Repeater

GMTCNT endüstriyel izoleli repeater güç kaynağı ve iletişim sinyali; dalgalanma koruması, elektrostatik koruma ve diğer önlemler ile tamamen yalıtılmıştır. Uzun mesafe iletim, yüksek hız, istikrarlı ve güvenilir performans özelliklerine sahiptir. Katılım makinesi, IC kart şarj sistemi, otomasyon kontrolü, erişim kontrol sistemi, otopark, yemek servis sistemi, otoyol geçiş sistemi yaygın olarak kullanılır.

Endüstriyel USB-RS232 çevirici

GMTCNT USB-RS232 çevirici endüstriyel alanda kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Eğer bilgisayarınızda seri port yani RS232 portunuz yok ise USB portunu kullanarak var olan veriyi RS232 usb kablo ile seri port üzerinden aktarabilirsiniz. Bu cihazlarda en ufak bir hız veya performans kaybı olmamaktadır.İstediğiniz gibi sorunsuzca kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gerek bu usb RS232 dönüştürücü cihazlar tak kullan değildir. Yani cihazın mevcut ürün driver’ı olması gerekmektedir. Bir RS232 çevirici olan GCM232-USB tüm Windows platformları için size RS232 usb çevirici driverlarını sunmaktadır.

Han Endüstri, GMTCNT endüstriyel haberleşme cihazları satışını yapmaktadır. Bu cihazları genel özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

G-6405S Ethernet Switch

G-6408 Ethernet Switch

GRP-485 İzoleli Repeater

GCM232-USB USB – RS232 Çevirici

GCM485-USB USB – RS485 Çevirici

G-930 Zigbee Kablosuz RF Modül

GCON-TSG-USB HMI Programlama Kablosu

GIM01-BC-3P-1.5M HMI – PLC Haberleşme Kablosu

GIM01-BC-3P-3M HMI – PLC Haberleşme Kablosu

GIM01-BC-3P-5M HMI – PLC Haberleşme Kablosu

Hemen Arayın